Dotacje na innowacje

Uwaga: Trwa nabór wniosków w ramach Programu Dotacje na Innowacje, śpiesz się! Nasi specjaliści sporządzą dla Ciebie wniosek konkursowy.

Zapraszamy do kontaktu. Kontakt

Cele:

Docelowo każdy z konkursów ma się wiązać ze zdobyciem, łączeniem, kształtowaniem, a następnie wykorzystaniem aktualnej wiedzy i najnowszej technologii mających na celu opracowywanie coraz to nowszych produktów.

Beneficjenci:

Podmiotami, które NCBiR (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju) wyznaczyło jako pierwsze do ubiegania się wsparcie finansowe są firmy planujące wszelkiego rodzaju projekty związane z badaniami i rozwojem.

Budżet:

Budżet ustanowiony przez Komisję Europejską do przeznaczenia na ten cel wynosi 1,6 mld złotych.podmiotami (przynajmniej 2 umowy).

Wsparcie:

Polska ma szanse wybić się na wyższe lokaty w rankingach dotyczących udziału wydatków związanych z badaniami i rozwojem w PKB, ale do tego potrzeba podjęcia działań w kierunku zwiększenia innowacyjności. Takich działań w ostatnim czasie w Polsce podejmuje się coraz więcej. Kwestia inwestycji i podjęcia się tego, co nowe od zawsze budziła w przedsiębiorcach różnego rodzaju obawy związane z ryzykiem.

Nasza oferta:

Jednak, aby wszystkie regulacje prawne związane z omawianym działaniem stały się jasne, jedyną rzeczą, na którą należy się zdecydować to skorzystanie z oferty i porady firmy, która w pełni się na tym zna i daje gwarancję zadowolenia.
Oferujemy pomoc w napisaniu wniosku konkursowego. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić Państwa pomysł na projekt i ustalić szczegółowe warunki współpracy.
Programy

Lata 2014 - 2020:

Reklama

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60

Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:
QR Code
*Powiększony kod QR znajduje się w dziale Kontakt

Zachęcamy do śledzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku.