Program Horyzont 2020


Spacjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z UE.

Szczegóły Program Horyzont 2020 poniżej:

Cele

Program Horyzont 2020 zakłada współpracę nauki i biznesu na rzecz konkurencyjności. Jak powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska: "Horyzont 2020 wprowadza nowe podejście do finansowania badań i innowacji w latach 2014-2020". Program ten koncentruje się również na umocnieniu kompetencji przedsiębiorstw na obszarze zarzadzania strategicznego, a także koncentruje się na dostosowaniu edukacji do potrzeb innowacyjnej gospodarki.

Kogo dotyczy

Program Horyzont 2020 powstał dla małych i średnich przedsiębiorstw. Sektorowi MŚP program przypisuje szczególną rolę w procesie komercjalizacji badań.

Nowy program

Nowością w programie Horyzont 2020 jest to, że program będzie wspierał priorytetowe technologie. Należą do nich między innymi: mikro- i nanotechnologia, fotonika, biotechnologia, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcyjne.

Jednocześnie program będzie zawierał uproszczone formalności, procedury, przepisy w celu przyciągnięcia większej liczby innowacyjnych przedsiębiorców i wybitnych naukowców.

Nasza oferta

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji dla Państwa firmy. Pomożemy przeanalizować czy projekt pasuje do Działania, sprecyzować jego temat, uzyskać dofinansowanie oraz rozliczyć projekt po uzyskaniu pozytywnej decyzji o dofinansowaniu.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić Państwa pomysł na projekt i ustalić szczegółowe warunki współpracy.


Kontakt

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt