Program Horyzont 2020

Uwaga: Trwa nabór wniosków w ramach Programu Horyzont 2020, śpiesz się! Nasi specjaliści sporządzą dla Ciebie wniosek konkursowy.

Zapraszamy do kontaktu. Kontakt

Cele:

Program Horyzont 2020 ma na celu współpracę pomiędzy dwoma sektorami: nauką i biznesem.Koncentracja tego programu będzie opierała się na umocnieniu kompetencji przedsiębiorców na obszarze zarządzania strategicznego oraz dostosowania edukacji do potrzeb innowacyjnej gospodarki.

Beneficjenci:

Program Horyzont 2020 powstał dla małych i średnich przedsiębiorstw. Sektorowi MŚP program przypisuje szczególną rolę w procesie komercjalizacji badań.

Budżet:

Z racji tego, iż Horyzont 2020 to największy w historii program finansowania badań naukowych i innowacji organizowanych przez Unię Europejską, jego budżet w latach 2014­2020 wyniesie prawie 80 mld euro.

Wsparcie:

Tym, co także należy wiedzieć o programie Horyzont 2020 jest to, iż została wprowadzona pewna zmiana. Chodzi o kwestię dodatkowego wsparcia dla technologii priorytetowych, wśród których znajdują się m.in. mikrotechnologia, nanotechnologia, fotonika, biotechnologia, materiały i systemy produkcyjne na poziomie zaawansowanym.

Prócz tego jednym z równie istotnych założeń programu Horyzont 2020 jest docelowe uproszczenie formalności i różnego rodzaju procedur. Założenia mówią również o tym, aby kłopotliwe i niezrozumiałe przepisy uległy zmianie na lepsze. Wszystko po to, aby przyciągnąć większą ilość zarówno innowacyjnych przedsiębiorców, jak i wybitnych naukowców.

Nasza oferta

Jednak póki co, kiedy przepisy mogą jeszcze nie do końca być zrozumiałe, a procedury wymagają załatwienia wielu formalności i skompletowania okazałego kompletu dokumentów, pomocna może okazać się porada i pomoc specjalistów, którzy orientują się w tym temacie i dobrze wiedzą, jak należy wypełnić wspomniane powyżej dokumenty i ominąć zbędne procedury. Oferujemy Państwu pomoc w otrzymaniu dotacji, a także w dokonaniu analizy projektu.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić Państwa pomysł na projekt i ustalić szczegółowe warunki współpracy.
Programy

Lata 2014 - 2020:

Reklama

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60

Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:
QR Code
*Powiększony kod QR znajduje się w dziale Kontakt

Zachęcamy do śledzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku.