You are here

Dofinansowanie dla firm 2014

Każdy chciałby prowadzić własną firmę, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętność do prowadzenia firmy, a ktoś może mieć środki finansowe na jej założenie... Oczywiście może zdarzyć się, że ktoś ma wszystkie potrzebne czynniki. Wówczas nie pozostaje mu nic innego, jak szybko przystąpić do zakładania spółki. Oszczędność czasu = oszczędność pieniędzy. To dewiza każdego doświadczonego przedsiębiorcy.

Najczęściej jednak zdarza się, że barierą na drodze do założenia działalności gospodarczej jest brak środków finansowych. Ktoś mógłby pomyśleć, że wtedy najlepszym wyjściem jest zaciągnięcie kredytu na spółkę. Nie ma się co oszukiwać. Prędzej czy później, kredyt spłacić trzeba. Jak nie na początku, to później, kiedy firma i tak będzie chłonęła ogromne sumy pieniędzy. Chcąc prosperować na rynku trzeba zadbać o każdy szczegół – najlepsza reklama, towary lub usługi zgodne z najwyższymi standardami, wyposażenie umożliwiające działanie firmy. Wszystko kosztuje.

Dlatego jeśli mogę Ci coś poradzić, to chcę wspomnieć Ci o opcji, jaką jest dofinansowanie dla firm 2014. Środki unijne są przekazywane krajom, które mają słabą sytuację gospodarczą, ale za to wielki potencjał społeczeństwa. Wystarczy zapoznać się z regulaminem ubiegania się o dofinansowanie dla firm 2014 i przystąpić do realizacji tego celu. Wszystko po to, aby założenie firmy już nie kojarzyło się z czasochłonnymi i męczącymi procedurami, które są w stanie przestraszyć nawet najwytrwalszego zawodnika. Zakasz rękawy i przystąp do działania ! Twoja firma, w Twoich rękach!

Kontakt

Uwaga:

Obsługujemy projekty o kosztach kwalifikowalnych nie mniejszych
niż 500 000 zł


Każdy projekt musi spełniać przynajmniej jedno ze wskazanych poniżej kryteriów:
- być innowacyjny,
- powstawać we współpracy z uczelnią lub wymagać przeprowadzenia pewnych badań naukowych,
- polegać na inwestycji w innowacyjne urządzenia, np. maszyny,
- polegać na rozwoju eksportu, działalności za granicą.

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60

Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:
QR Code
*Powiększony kod QR znajduje się w dziale Kontakt