You are here

Dotacje unijne e-biznes

Dotacje unijne e-biznes to jedne z najbardziej popularnych form dofinansowań, o które ubiegają się przedsiębiorcy. Bez wątpienia przyczyniła się do tego cyfryzacja życia obywateli, którzy docenili wygodę funkcji, oferowanych przez Internet. Korporacje zakładane w sieci cieszą się coraz większą popularnością. Ponadto istnieje duże większe prawdopodobieństwo ich utrzymania się na rynku, ponieważ ogólnoświatowa sieć jaką jest Internet nie ogranicza się do rynków terytorialnych. Przedsiębiorcy mogą zatem docierać do nawet do najdalszych segmentów.
Dotacje unijne e-biznes przeznaczone są dla właścicieli małych bądź mikroprzedsiębiorstw, mieszkających na terenie Rzeczpospolitej Polski. Jej kwota wynosić może aż 70 proc.wydatków, które kwalifikują się do objęcia wsparciem.
Dofinansowanie to ma na celu wspieranie tworzenia oraz rozwoju gospodarki elektronicznej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Perspektywa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Aby otrzymać dotację należy przede wszystkim poprawnie sporządzić odpowiedni wniosek, a następnie opracować doskonały plan biznes, który wyróżni naszą propozycje na tle innych idei.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60