You are here

Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności 2014

Fundusze europejskie na rozpoczęcie działalności 2014 oferują Ci różnego rodzaju programy operacyjne, których zadaniem jest wsparcie i ulepszenie gospodarki w Polsce. Wiele osób chciałoby podjąć się prowadzenia własnej firmy, niektóre z nich mają naprawdę dobre pomysły... Nie każdy jednak znajduje środki finansowe, które mogą to umożliwić.

Skoro Unia Europejska wyciąga rękę do osób chcących założyć firmę, to jest to ogromna szansa. Warto z niej skorzystać, ponieważ już więcej może się on nie powtórzyć.

Środki pieniężne, jakie przekazują fundusze europejskie na rozpoczęcie działalności 2014 mogą zostać przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu, oprogramowania, wyposażenia firmy czy biura. Ważne jest to, że wszystkie koszty, jakie są pokrywane z pieniędzy dotacyjnych, należy odpowiednio udokumentować. Jednak powinnam Cię uspokoić, że to nic strasznego. W końcu faktury za zakup odpowiednich sprzętów itp. i tak powinny być przechowywane w przedsiębiorstwie...

Założenie własnej firmy pod każdym względem może budzić obawę tego, kto chce podjąć się tego zadania. Jednak należy pamiętać, że wiele osób już przebrnęło przez ten proces, a teraz może cieszyć się lepszym życiem. Mam na myśli nie tylko poprawę kondycji budżetu rodzinnego, ale także satysfakcję z zapewnienia sobie realizacji pasji, marzeń i ambicji. Brzmi kusząco ? Oczywiście, że tak. Ty również możesz zostać zaliczony do grona osób, które potrafią zawalczyć o swój byt w przyszłości. Wszystko w Twoich rękach!

Kontakt

Uwaga:

Obsługujemy projekty o kosztach kwalifikowalnych nie mniejszych
niż 500 000 zł


Każdy projekt musi spełniać przynajmniej jedno ze wskazanych poniżej kryteriów:
- być innowacyjny,
- powstawać we współpracy z uczelnią lub wymagać przeprowadzenia pewnych badań naukowych,
- polegać na inwestycji w innowacyjne urządzenia, np. maszyny,
- polegać na rozwoju eksportu, działalności za granicą.

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60

Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:
QR Code
*Powiększony kod QR znajduje się w dziale Kontakt