You are here

PO IR dotacje 2014

Na lata 2014-2020 zostało przewidzianych wiele programów unijnych. Możliwe jest otrzymanie pieniędzy na sfinansowanie przeróżnych celów. Grupy beneficjentów są także zróżnicowane- od gospodarstw domowych po jednostki naukowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedna z opcji to PO IR dotacje 2014. Inteligentny Rozwój stawia na innowacje i nowe technologie. Jest to świetna alternatywa dla przedsiębiorstw, które dzięki takiemu zastosowaniu programu mogą rozwinąć swoją jednostkę gospodarczą. Jednak nie tylko firmy należą do odbiorców projektu. Mogą nimi być również studenci, naukowcy, jednostki administracji publicznej, instytucje otoczenia biznesu, a nawet fundusze typu venture capital czy anioły biznesu.

Nie ma więc na co czekać. Opcja PO IR dotacje 2014 daje nam wiele możliwości. Wspiera bowiem podmioty w sektorze innowacji i działań badawczych, ma na celu podniesienie jakości badań naukowych i prac rozwojowych, zwiększa stopień przystosowania jednostek do warunków gospodarki rynkowej, a także przyczynia się do wzrostu umiędzynarodowienia badań naukowych i prac rozwojowych. Jeśli więc chcesz sięgnąć po środki unijne z tego właśnie projektu, nie masz na co czekać.

Jak wszystkim wiadomo, dotacji nie dostaje się od ręki- trzeba jeszcze napisać wniosek. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza że budżet jest ograniczony i nie każdy może uzyskać wsparcie. Trzeba więc zabrać się za nie solidnie. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy firm zajmujących się pozyskiwaniem dofinansowania na co dzień, gdyż szanse na otrzymanie pieniędzy unijnych wzrosną. Nasza firma sporządza wnioski o dotacje. Posiadamy w tej kwestii doświadczenie, a naszym atutem jest profesjonalizm i umiejętność współpracy. Jeśli więc jesteś zainteresowany wariantem PO IR dotacje 2014, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60