You are here

1.1 A2 regionalnego programu operacyjnego województwa dolnośląskiego RPO WD

Tylko do 16 września 2014 roku trwa nabór wniosków z działania 1.1 A2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego RPO WD. Dlatego warto się pospieszyć i już dziś zdecydować się na wzięcie udziału w tym programie.
A kto może otrzymać dofinansowanie?

Beneficjentami tego programu są małe, średnie i mikro przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność na terenie województwa dolnośląskiego już ponad 2 lata. To właśnie te podmioty są ważne, bo to one mogą przyczynić się do rozwoju gospodarki i zwiększenia jej konkurencyjności. Ponadto właśnie te podmioty są głównymi pracodawcami dla społeczności i powinny prawidłowo się rozwijać.
Na jakie działania można dostać dotację?

Z otrzymanych pieniędzy można zakupić przede wszystkim potrzebny sprzęt dla przedsiębiorstwa, wartości niematerialne i prawne, albo sprzęt biurowy. Możliwe jest także sfinansowanie specjalistycznych szkoleń oraz promocji wdrażanych rozwiązań.
Jak sporządzić wniosek?

Sporządzenie wniosku o dotacje nie jest proste. Czasami występują w nim treści dla nas niezrozumiałe. Jeśli nie radzisz sobie z wypełnianiem formularza i nie potrafisz sporządzić wniosku, to skontaktuj się z nami, a my zrobimy to za ciebie. Dodatkowo udzielimy ci wielu cennych porad i zwiększymy twoje szanse na otrzymanie dofinansowania. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60