You are here

1.1.A2 RPO WD 2014

Na dolnym śląsku ogłoszono nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach schematu 1.1 A2 RPO WD 2014 „Dotacje dla MŚP wspierające innowacyjność na poziomie przedsiębiorstwa”.
Ze środków tego działania wspierane będą wszystkie inwestycje, które skupiać się będą na rozbudowie istniejących przedsiębiorstw i rozwoju firm. Z tego projektu korzystać może naprawdę szerokie grono osób. Są to głównie przedsiębiorcy posiadający małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mikroprzedsiębiorstwa. Jest jednak jeden warunek. Muszą one działać na dolnośląskim rynku już ponad dwa lata i właśnie tam realizować zaplanowaną inwestycję.

A ile pieniędzy można pozyskać?

Cała wartość projektu to 7 mln euro. Każdy z uczestników może składać projekty o wartości od 100 000 zł do 1 600 000 zł. Dzięki tym pieniądzom wielu przedsiębiorców zakupi potrzebny sprzęt do swojej firmy. Będzie także możliwość sfinansowania z tych pieniędzy specjalistycznych szkoleń, związanych z realizacją projektu.

Kiedy będzie można składać wnioski?

Wniosek o dofinansowanie w ramach schematu 1.1 A2 RPO WP 2014 można składać od 20 lipca 2014 roku. Nabór potrwa do 16 września 2014.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie wniosku. Jest on bardzo ważny i dlatego powinien być sporządzony bardzo dokładnie. Nie może posiadać żadnych błędów. Musi być w nim zawarty własny, oryginalny pomysł na inwestycję.
Każda osoba, która chce wziąć udział w projekcie i potrzebuje pomocy przy sporządzaniu wniosku, uzupełnianiu innych dokumentów lub potrzebuje profesjonalnej porady, powinna skontaktować się z naszymi specjalistami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60