You are here

1.5 Dotacje inwestycyjne dla MŚP

Jesteś zainteresowany nowością w kwestii działań unijnych? Słyszałeś już o możliwościach, jakie dają 1.5 dotacje inwestycyjne dla MŚP? Chciałbyś skorzystać z tej opcji, ale nie wiesz jak się zabrać za wszystkie obowiązkowe formalności?

Spokojnie, wszystko da się zrobić, ale trzeba mieć na to pomysł i odpowiedni plan działania. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który dołoży wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Jak sama nazwa wskazuje „1.5 dotacje inwestycyjne dla MŚP”, to pomoc skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują wsparcia, aby móc inwestować w swój rozwój, co z kolei wiążę się z poprawą stanu polskiej gospodarki.

Dofinansowanie z tego tytułu będzie można otrzymać jedynie poprzez udział w organizowanym konkursie, a pozyskane pieniądze przeznaczyć na realizację inwestycji, których zakres obejmuje zakup środków trwałych (wraz z ich montażem i przygotowaniem do użytkowania) oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60