You are here

Alokacja poddziałania 1.1.1

Każdy Program Operacyjny ma swoje cele główne oraz szczegółowe. Ma również określone priorytety zawierające działania i często również poddziałania. Programu Operacyjny Inteligentny Rozwój również ma swoje poddziałanie, a jest nim m.in. tzw. "szybka ścieżka", czyli Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Beneficjentami tego poddziałania są osoby prowadzące swój biznes i spełniające kryteria mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Adresaci konkursów organizowanych w ramach tego programu mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów obejmujących realizację badań przemysłowych lub prac rozwojowych nad rozwiązaniami technologicznymi i produktami. Działania te muszą służyć rozwojowi danej działalności gospodarczej oraz wzmocnieniu jej pozycji konkurencyjnej na rynku.

Alokacja poddziałania 1.1.1 PO Inteligentny Rozwój wynosi około 1,9 mld euro. Nie zostało jeszcze określone kiedy dokładnie odbędzie się konkurs, jednak już warto myśleć nad swoim projektem. Choć podana wcześniej alokacja poddziałania 1.1.1 jest póki co tylko szacowana na taką kwotę, to eksperci uważają, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż podana kwota nie ulegnie zmianie. Dzięki temu spore przedsiębiorstw będzie mogło otrzymać dofinansowanie w niemałej wysokości.

Jeżeli jeszcze nie rozpoczęli Państwo pisania swojego wniosku to zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Służymy kompleksową pomocą w zakresie pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej, które od lat są nam znane.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60