You are here

Beneficjenci działania 1.1 A2 RPO

Unia Europejska po raz kolejny przygotowała dotacje dla przedsiębiorców, tym razem z województwa dolnośląskiego. W ramach schematu 1.1 A2 RPO można otrzymać pomoc w rozbudowie istniejącego przedsiębiorstwa i usprawnieniu jego działania. Z przyznanych pieniędzy beneficjenci działania 1.1 A2 RPO będą mogli zakupić potrzebny sprzęt, albo wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach.

Dzięki temu projektowi wielu przedsiębiorców ma otrzymać wsparcie poprzez dofinansowanie planowanych inwestycji w ruchowe środki trwałe. A pieniędzy naprawdę jest dużo. Cały budżet projektu finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 7 mln euro.

A kto może starać się o dotację?

Beneficjenci działania 1.1 A2 RPO, to przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mikroprzedsiębiorstwa, które swoją działalność prowadzą powyżej dwóch lat na terenie województwa dolnośląskiego i tam mają zamiar realizować projekt. Każdy przedsiębiorca, który spełni warunki, zgłosi do programu i napisze wniosek, będzie miał szanse na dotacje.

Sporządzenie całej dokumentacji jest bardzo ważne, ale najważniejszy jest wniosek. To od niego dużo zależy. Dlatego my pomagamy w jego napisaniu, udzielamy niezbędnych informacji i porad. Skontaktuj się z nami, a zwiększysz swoje szanse na otrzymanie dotacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60