You are here

Beneficjenci działania 1.5 RPO WM

Jak wiadomo od 31 lipca do 31 sierpnia 2014 roku rusza nabór wniosków na dofinansowanie dla województwa mazowieckiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zastanawiający jest fakt, kto może skorzystać z wsparcia, tzn jacy są beneficjenci działania 1.5 RPO WM? Otóż do tego groma należą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Na co będą mogły one przeznaczyć środki? Na inwestycje. Dlaczego akurat na nie? Gdyż są one głównym czynnikiem, który wpływa na rozwój MSP, a badania wskazują, że te przedsiębiorstwa nie mają wystarczających własnych zasobów kapitałów, które mogłyby przeznaczyć na inwestowanie.

Beneficjenci działania 1.5 RPO WM mają szansę rozwijać swoje firmy, gdyż będą mogli uzyskać dofinansowanie również na zakup nowoczesnego wyposażenia, które jest niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Przedsiębiorco! Wykorzystaj doskonałą okazję! Zadbaj o swój podmiot gospodarczy. Co musisz zrobić, aby sięgnąć po środki unijne? Napisać wniosek i złożyć go w terminie. Być może sporządzenie wniosku jest dla Ciebie problemem? To wcale nie nowość. Nie każdy potrafi to zrobić, gdyż nie zajmuje się tym na co dzień. Właśnie dlatego powstały usługi naszej firmy. Formularz o dofinansowanie wypełnimy za Ciebie profesjonalnie, więc pozbędziesz się problemu. Zachęcamy do skorzystania, a w tym celu prosimy o kontakt.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60