You are here

Cel dofinansowania poddziałania 1.1.1

Poddziałanie 1.1.1 "szybka ścieżka" jest kontynuacją działania realizowanego w ramach konkursu 1.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działającego w latach 2007-2013. Pełna nazwa poddziałania realizowanego w nowej perspektywie finansowej to Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa - tzw. „szybka ścieżka”.

Cel dofinansowania poddziałania 1.1.1 to podniesienie innowacyjności polskich przedsiębiorstw przez wykorzystanie rezultatów prac B+R w prowadzonej działalności gospodarczej.

Osoby jakie powinny zainteresować się konkursem przeprowadzanym w ramach PO IR to właściciele i zarządzający mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Będą mogli otrzymać oni dofinansowanie dla swoich firm o ile przedmiotem stworzonego projektu będzie rozwiązanie, wpisujące się w tzw. „Krajową inteligentną specjalizację”.

Wytyczne oraz cel dofinansowania poddziałania 1.1.1 zostały ściśle określone, dlatego przed rozpoczęciem pisania wniosku należy się z nimi dokładnie zapoznać, gdyż projekt posiadający błędy merytoryczne zostanie już na starcie odrzucony.

Zdajemy sobie sprawę, że sporządzenie wniosku o dotację z Unii Europejskiej nie należy do zadań najprostszych, dlatego zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów w tej dziedzinie, która może okazać się niezbędna. Nasza firma od lat zajmuje się pozyskiwaniem środków z UE dla przedsiębiorców, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą, który przedstawi naszą pełną ofertę oraz szczegóły i przebieg współpracy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60