You are here

Cel pozyskania dotacji 1.1.1

Jesteś przedsiębiorcom? Chciałbyś rozwinąć swoją firmę? Masz pomysł ale nie masz wystarczających środków na jego realizację? Nie musisz starać się o kredyt i martwić się jego spłatą, pożyczka od znajomego to również nie najlepszy pomysł. Idealnym rozwiązaniem w Twoim przypadku jest skorzystanie z dotacji unijnej.

Już za kilka miesięcy ruszy nabór wniosków na działanie 1.1.1. być może jest to idealna okazja dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego o programu?- chętnie Ci pomogę!

Poddziałanie to skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Cel pozyskania dotacji 1.1.1 może być różny. Dodatkowe środki można otrzymać między innymi na działania związane ze wprowadzaniem na rynek nowych produktów oraz ich rozbudowę, przebudowę i modernizację zapewniającą im podniesienie jakości. Dotację pozyskać można także na realizację zadań, których celem będzie zredukowanie emisji szkodliwych substancji emitowanych do środowiska i przyczynienie się do oszczędności energii i surowców. Promowane będzie także tworzenie nowych, stałych miejsc pracy. Cel pozyskania dotacji 1.1.1 to również próba podniesienia poziomu konkurencyjności polskich przedsiębiorstw i wzrost ich aktywności eksportowej.

Aby pozyskać środki na realizację zamierzeń należy sporządzić projekt i wniosek a następnie złożyć je w odpowiedniej instytucji.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tym zakresie, chętnie nawiążemy współpracę. Wszystkich zainteresowanych nasza ofertą zapraszamy do kontaktowania się z nami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60