You are here

Dla kogo jest przeznaczone działanie 1.1

Słyszałeś już o tym, że niebawem ruszy nabór wniosków na poddziałanie 1.1.1.? Być może chciałbyś skorzystać z możliwości pozyskania w jego ramach dofinansowania dla swojego przedsiębiorstwa, nie wiesz jednak dla kogo jest przeznaczone działanie 1.1 ?

Jego beneficjentami są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Na dofinansowania mogą liczyć Ci, którzy sporządzą odpowiedni projekt obejmujący badania przemysłowe i prace rozwojowe nad rozwiązaniami technologicznymi mającymi służyć rozwojowi prowadzonej działalności gospodarczej i mającymi na celu zwiększenie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Finansowane będą także przedsięwzięcia, które przyczynią się do podniesienia zdolności inwestycyjnych przedsiębiorstw. Środki otrzymać będzie można na udział w targach i wystawach na terenie naszego kraju i poza jego granicami, które za zadanie będą miały podniesienie jakości naszych krajowych usług i towarów oraz podniesienie polskich standardów. Przyczyni się to również do zwiększenie poziomu eksportu.

Jeśli zastanawiasz się dla kogo jest przeznaczone działanie 1.1, czy zaliczasz się do grona adresatów czy jakie kroki musisz podjąć aby otrzymać dodatkowe środki powinieneś skontaktować się z doradcą, który wyjaśni Ci wszelkie niejasne kwestie bądź udzieli Ci wsparcia w całym procesie pozyskiwania dofinansowania.

Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją możesz skontaktować się z nami i skorzystać z naszej oferty. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedź się więcej.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60