You are here

Dofinansowania 2014 dla firm

Unia Europejska w nowej perspektywie finansowej przygotowała dofinansowania 2014 dla firm. Każda osoba, która się postara może otrzymać dotację na założenie lub rozwój własnej działalności gospodarczej. Pieniądze przeznaczane są głównie na rozwój firm, ich modernizację oraz zwiększenie poziomu zatrudnienia.

Dotacje bardzo pomagają przedsiębiorcom w prowadzeniu firmy. Przedsiębiorcy, dzięki zdobytym pieniądzom z Unii, mogą wprowadzać w swoim przedsiębiorstwie bardzo dużo zmian, które przyczynią się do jego rozwoju. Dzięki temu zwiększy się konkurencyjność tych firm na rynku, będą lepiej działały i przynosiły większe zyski.

Dofinansowania 2014 dla firm można czerpać z kilku projektów, m.in. z:

  • Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
  • Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój
  • Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Z każdego z tych programów warto otrzymywać dotację. Na początku jednak trzeba dokładnie przeanalizować każdy program, poznać jego cele i zamierzenia. W ten sposób znajdziemy dla siebie najlepszy projekt i będziemy mieli większe szanse na otrzymanie dofinansowania.

Dofinansowania 2014 dla firm pozwolą nam na początku założyć firmę, później ją prowadzić i rozwijać. Dzięki nim na pewno wiele zyskamy.

Aby wziąć udział w jednym z programów należy na początku napisać wniosek i złożyć inne ważne dokumenty. My w tym pomagamy. Wypełnimy wniosek i pomożemy ci otrzymać dotację. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60