You are here

Dofinansowanie dla firm w województwie dolnośląskim

Pojawiło się nowe dofinansowanie dla firm w województwie dolnośląskim!

Trwa nabór wniosków w ramach schematu 1.1 A2 RPO „Dotacje dla MŚP wspierające innowacyjność na poziomie przedsiębiorstwa z wyłączeniem projektów z zakresu turystki”.

Głównym celem tego projektu jest wsparcie dla przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Otrzymają one potrzebną pomoc. Każdy przedsiębiorca, który zgłosi chęć udziału u projekcie, będzie miał możliwość otrzymania środków pieniężnych na inwestycje w ruchome środki trwałe lub wartości niematerialne i prawne. Będzie także możliwość przeznaczenia otrzymanych pieniędzy na szkolenia specjalistyczne, związane z projektem.

Z dofinansowania korzystać będą mogły małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mikroprzedsiębiorstwa, które działają na rynku powyżej 2 lat i prowadzą swoją działalność na terenie województwa dolnośląskiego.
Naprawdę warto wziąć udział w tym projekcie. Dzięki tym pieniądzom można usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa i sprawić, że stanie się ono na rynku bardziej konkurencyjne.

Nabór wniosków trwa od 20 lipca do 16 września. Trzeba więc szybko się zdecydować i rozpocząć walkę o dofinansowanie. Jak zawsze, przy dofinansowaniach, najważniejszy jest wniosek. To od niego najwięcej zależy. Z tego względu nasi specjaliści pomagają w jego przygotowaniu oraz dostarczeniu pełnej dokumentacji, zgodnej z wytycznymi programu. Udzielają fachowych porad i pomagają na każdym etapie pozyskiwania dotacji.

Dofinansowanie dla firm w województwie dolnośląskim może przynieść ci naprawdę wiele korzyści. Zgłoś się do projektu, a my pomożemy ci we wszystkim, co z nim związane. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje i zwiększysz swoje szanse na dotację.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60