You are here

Dofinansowanie dla firm w województwie mazowieckim

Od 31 lipca 2014 roku ruszył nabór wniosków na dofinansowanie dla firm w województwie mazowieckim w ramach działania 1.5 RPO. Trwać on będzie do 31 sierpnia, dlatego jeśli chciałbyś sięgnąć po środki unijne, śpiesz się!

Na co dokładnie będzie można uzyskać wsparcie i kto będzie mógł z tego wsparcia skorzystać? Otóż jest ono przeznaczone dla mikro oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) w celu podniesienia ich konkurencyjności - dostosowując je do wymogów rynkowych i zapewniając im dostęp do nowych technologii, systemów certyfikacji oraz jakości. Firmy mają szanse zdobyć pieniądze na inwestycje, gdyż są one jednym z głównych czynników rozwojowych. Finansowane będą również działania, dzięki którym wyposażenie niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej zostanie unowocześnione (np. zakup oprogramowania, maszyn czy urządzeń).

Dlaczego to właśnie MSP mogą pozyskać dotację? Są one bowiem przyczyną poprawy spójności gospodarczej oraz społecznej poziomu lokalnego i regionalnego. Odgrywają też wielką rolę jeśli chodzi o inicjatywy w zakresie przedsiębiorczości.

Dofinansowanie dla firm w województwie mazowieckim to naprawdę duża szansa dla przedsiębiorców. Jeśli więc chciałbyś zrobić coś dla swojego podmiotu gospodarczego za pomocą środków publicznych, możesz zgłosić się do nas. Dlaczego? Pomożemy Ci bowiem w napisaniu wniosku. Zrobimy to profesjonalnie, gdyż zajmujemy się tym na co dzień. Twoje szanse na pozyskanie pieniędzy wzrosną. Zadzwoń, jeśli jesteś zainteresowany.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60