You are here

Dofinansowanie dla nowych spółek

Nowa perspektywa finansowa opracowana na lata 2014-2020 przewiduje dofinansowanie dla nowych spółek, co docelowo będzie miało ogromny wpływ na rozwój gospodarki w Polsce.
W związku z tym celem, opracowane zostało 6 krajowych i 16 regionalnych programów operacyjnych, które mimo tego, że polegają na czymś innym, to mają jeden wspólny cel – rozwój polskiej gospodarki.

Wielu przedsiębiorców, którzy mają bardzo dobry pomysł na biznes i umiejętności do jego prowadzenia, nie posiada kapitału, który umożliwi realizację tego celu. Właśnie dlatego uruchomione zostanie dofinansowanie dla nowych spółek, które będzie pomocą dla osób ambitnych, przedsiębiorczych i chcących realizować swoje marzenia.

Należy jednak pamiętać o tym, że dofinansowanie dla nowych spółek będzie można pozyskać jedynie poprzez wypełnienie odpowiedniego wniosku. Zadanie to nie należy do najprostszych, dlatego też w związku z tym, wiele firm finansowych wśród swoich usług zamieszcza uzupełnianie owego wniosku. Przyjęło się, że poprawnie wypełniony wniosek to połowa sukcesu, zatem jeśli chcesz otrzymać dofinansowanie dla nowych spółek, to koniecznie zgłoś się do osób, które się na tym znają i zrobią to najlepiej jak tylko możliwe. Nie rób tego na własną rękę, ponieważ skutkiem tego może okazać się to, że nie uzyskasz dotacji, a realizację marzeń będziesz musiał odłożyć w czasie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60