You are here

Dofinansowanie internacjonalizacja

"Dofinansowanie internacjonalizacja" czyli ogromne możliwości dla wielu polskich przedsiębiorców, jakie stwarzają między innymi Regionalne Programy Operacyjne. W jednym z poddziałań tego programu, konkretnie 1.4.1 "Kompleksowe wsparcie rozwoju działalności przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych dla przedsiębiorstw posiadających plan rozwoju eksportu" realizowane jest wsparcie dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Dotacje na internacjonalizację firmy oraz eksport można uzyskać również w ramach innych działań realizowanych w zakresie Regionalnych Programów Operacyjnych. Szansa dla przedsiębiorców jest bardzo duża. Mogą oni otrzymać bardzo profesjonalne wsparcie na przykład na wdrożenie nowych modeli biznesowych czy udział w targach międzynarodowych. Realizacja takich działań dla firm, bez wsparcia Unii byłaby trudna. Dlatego też jeżeli istnieje taka możliwość, powinno się z niej korzystać.

Sporządzenie wniosku o dotacje jest sprawą nie łatwą. Dlatego też warto skorzystać z pomocy naszej firmy, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji. Zapraszamy do kontaktu.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60