You are here

Dofinansowanie na piec

W ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa przygotowano bardzo duże dofinansowanie na piec. Jak wiemy Kraków jest bardzo zanieczyszczonym miastem i należy robić wszystko, aby to zmienić. Dlatego też powstał ten projekt. Można z niego skorzystać i dostać dotację na zakup pieca do ogrzewania elektrycznego, gazowego i olejowego, a także na odnawialne źródła energii.
Dofinansowanie na piec przeznaczone jest do szerokiego grona osób. Są to zarówno osoby fizyczne, prawne, przedsiębiorcy jak i wspólnoty mieszkaniowe. Wszyscy mieszkańcy Krakowa posiadający jeszcze piece na węgiel mogą, na nawet powinni skorzystać z tego rodzaju pomocy. Nie będą musieli już chodzić z węglem, dokładać do pieca i się z tym męczyć. Dzięki tym dofinansowaniom, z których skorzysta na pewno wiele osób Kraków mógłby być miastem z czystym środowiskiem.
Każda osoba, która zdecyduje się na zmianę swojego starego pieca na nowy może przestać się bać o to, że w jej domu może dojść do pożaru. Nowe, zdrowsze dla środowiska piece są bezpieczne także dla domowników.

Dofinansowanie może uzyskać każda osoba, która się o nie postara. Są one duże i czasami nawet w całości pokrywają koszty inwestycji. Przed jej rozpoczęciem należy wypełnić wniosek o przyznanie dotacji celowej i czekać na pozytywne jego rozpatrzenie. Napisanie takiego wniosku nie jest jednak rzeczą prostą, a dla wielu osób prawie nie do wykonania. Nie martw się jednak, są fachowcy w tej dziedzinie, którzy pomagają w napisaniu wniosków o dofinansowanie na piec. Wystarczy zadzwonić lub zadać pytanie, a nasi eksperci chętnie na wszystkie z nich odpowiedzą. Nie czekaj zaangażuj się w ochronę środowiska.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60