You are here

Dofinansowanie na PO IR

Na lata 2014 - 2020 Unia Europejska przygotowała liczne dotacje, wśród których pojawi się dofinansowanie na PO IR. Przez wielu uważany jest on za najbardziej ambitny program operacyjny. Warto więc z niego skorzystać.

POIR ( Program Operacyjny Inteligentny Rozwój ) skierowany jest przede wszystkim dla przedsiębiorstw, które rozpoczną współpracę z instytucjami naukowymi lub zainwestują w opracowanie nowych badań i technologii, dla poprawienia poziomu gospodarki. Jego głównym celem jest zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki oraz wspieranie firm w procesach badawczo - rozwojowych.

Dofinansowanie na PO IR otrzymają w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki naukowe, parki naukowo - technologiczne i inni, ci którzy wyróżniają się na tle innych, posiadając największy potencjał rozwojowy. Aby starać się o otrzymanie takiej dotacji należy wziąć udział w konkursie, jak najlepiej się zaprezentować i złożyć stosowny wniosek, który wcześniej trzeba wypełnić.

POIR pozwoli ci na bardziej efektywne i lepsze badania naukowe w twojej firmie. Dzięki niemu Polska gospodarka będzie na lepszym poziomie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, uzyskać pomoc w napisaniu wniosku o dofinansowanie na PO IR i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie takiej dotacji, skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji. Nie odkładaj takiej decyzji na później. Zdecyduj się już dziś i weź udział w Programie Operacyjnym Innowacyjny Rozwój.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60