You are here

Dofinansowanie na rozwój firmy 2014

Każdy przedsiębiorca dba o to, by jego firma miała jak najwięcej klientów, i aby osiągała duże zyski. Nie da się tego realizować stojąc ciągle w miejscu. Potrzebny jest rozwój firmy. Można w tym celu wprowadzić jakieś nowe technologie, zwiększyć produkcję poprzez zatrudnienie nowych pracowników, a może wdrożyć innowacyjne pomysły. Sposobów jest wiele. Trzeba tylko siąść i pomyśleć. Oczywiście nic nie jest za darmo i chcąc zrobić dobra inwestycje, trzeba również ponieść koszty, często wysokie. Tak więc może warto zastanowić się nad rozwiązaniem dofinansowanie na rozwój firmy 2014. Opcja taka pozwoli nam skorzystać ze środków unijnych. Nasz cel zostanie częściowo lub w całości sfinansowany. Świetnie, prawda? Możemy rozwijać firmę za pomocą pieniędzy publicznych.

Obecnie na lata 2014-2020 stworzonych zostało wiele programów. Ich beneficjentami są właśnie często przedsiębiorstwa- małe, średnie, czy duże, to już zależy od celów programu. Zdarza się, że ciężko jest ustalić, czy dana jednostka akurat może ubiegać się o środki z określonego projektu, czy może powinna skorzystać z innego. Dodatkowo trzeba napisać wniosek i pilnować terminów naboru. Tak więc znowu formalności i to nie proste do załatwienia, gdyż przedsiębiorcy nie zajmują się dotacjami na co dzień. Dlatego jeśli starasz się o dofinansowanie na rozwój firmy 2014 i obawiasz się, że możesz napisać wniosek źle i mało profesjonalnie, warto skorzystać z pomocy fachowców.

Nasza firma oferuje Ci pomoc, która polega na tym, że wypełnimy za Ciebie wniosek o dofinansowanie na rozwój firmy 2014. Posiadamy duże doświadczenie, funkcjonujemy już na rynku od dłuższego czasu, dlatego jeśli wybierzesz proponowane przez nas rozwiązanie, Twoje szanse na otrzymanie dotacji wzrosną. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60