You are here

Dofinansowanie projektów podziałania 1.1.1

Nasza firma od lat zajmuje się pozyskiwaniem dotacji w imieniu klientów. Ilekroć ogłaszany jest nabór wniosków otrzymujemy telefony i maile z prośbą o udzielenie pomocy.

Dofinansowania unijne często stanowią jedyna i niepowtarzalną okazję do zdobycia środków niezbędnych do założenia czy rozwoju firmy. Każdy kto prowadzi własną działalność gospodarcza marzy o pozyskaniu środków, dzięki którym będzie mógł zrealizować planowane przedsięwzięcia, chętnych więc do otrzymania dotacji jest wielu. Niestety tylko części udaje się zdobyć fundusze, dlatego też tak ważne jest aby korzystać z pomocy profesjonalistów. Zajmują się oni udzielaniem porad i wsparcia już w czasie tworzenia projektu. Służą rada udzielając cennych uwag i skutecznie eliminując błędy, które we wniosku o dotację, są bezwzględnie niedopuszczalne. Na dalszych etapach zajmują się sporządzaniem wniosków i składaniem ich w odpowiednich instytucjach. Ich pomoc bywa nieoceniona ponieważ zwiększa szanse na pozyskanie dodatkowych środków. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas oraz ograniczyć udział przedsiębiorcy w procesie obiegania się o dofinansowanie projektów podziałania 1.1.1.

Jesteś zainteresowany działaniem 1.1.1? Chciałbyś pozyskać środki dla swojej działalności i pozwolić jej się rozwijać i realizować nowe, ambitne projekty i przedsięwzięcia? Nie zwlekaj, napisz do nas i umów się z naszym konsultantem. Gwarantujemy, że udzieli on Ci wszystkich niezbędnych informacji, przedstawi ofertę i warunki współpracy. Zapraszamy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60