You are here

Dofinansowanie w ramach programu ograniczania niskiej emisji

Dofinansowanie w ramach programu ograniczenia niskiej emisji dla miasta Krakowa zostało przygotowane po to, aby chronić środowisko, aby coraz mniej zanieczyszczeń dostawało się do naszej atmosfery. Jak wszyscy wiemy Kraków to jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast świata. My możemy to zmienić.
W ramach tego projektu można uzyskać nawet 100% dotacji na realizację zadań inwestycyjnych z zakresu ochrony środowiska. Dofinansowanie w ramach programu ograniczania niskiej emisji przeznaczone jest dla szerokiego grona osób. Przede wszystkim są to osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne oraz przedsiębiorcy. Każdy, kto chce wymienić swój stary piec, chce przestać palić węglem i oddychać zanieczyszczonym powietrzem, może to zrobić.
Środki te przeznaczone zostaną na zakup nowego ogrzewania zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dla spółdzielni mieszkaniowych. Zamiast palić w piecu węglem, można przecież podłączyć się do ogrzewania z sieci ciepłowniczej, zainstalować ogrzewanie elektryczne, gazowe czy olejowe, albo skorzystać z odnawialnych źródeł energii. Na wszystko to są pieniądze. Trzeba się tylko zgłosić, napisać wniosek i czekać na jego pozytywne rozpatrzenie. Aby tak się stało wniosek musi być napisany jak najlepiej. Wiemy bowiem, że nie jest to łatwe, a wiele osób po prostu nie wie jak się za to zabrać. Można w takiej sytuacji skorzystać z pomocy fachowców, którzy doradzą w wielu kwestiach i pomogą w poprawnym i skutecznym napisaniu wniosku. Chętnie w tym pomożemy. Wystarczy tylko zadzwonić lub zadać pytanie, a nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą i rozstrzygną wszystkie twoje wątpliwości.

Dofinansowania w ramach programu ograniczania niskiej emisji są bardzo duże i prawie w całości pokrywają koszty inwestycji. Warto z nich korzystać i cieszyć się czystym środowiskiem.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60