You are here

Dofinansowanie z działania 1.1.1

PRZEDSIĘBIORCO JUŻ 4 MAJA RUSZYŁY NABORY NA DOFINANSOWANIE Z DZIAŁANIA 1.1.1, NIE CZEKAJ DŁUGO – SPORZĄDŹ WNIOSEK JUŻ DZIŚ!

2 kwietnia 2015 Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs organizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój trwający od 4 maja do 31 grudnia 2015 roku. Instytucja zwraca się z tą pomocą do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które stawiają na innowacyjność i prace związane z rozwojem swojego przedsiębiorstwa.

Dofinansowanie z działania 1.1.1 nosi pełną nazwę, jako Badania Przemysłowe i Prace Rozwojowe Realizowane przez Przedsiębiorstwa i pozwala na wsparcie jednego projektu nawet w wysokości 20 mln EURO. Beneficjenci ubiegający się o dotację zobowiązani będą przygotować wniosek za pomocą systemu informatycznego udostępnionego na stronie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Koniecznie muszą wejść na stronę Ministerstwa Gospodarki i wpisać swój projekt w Krajową Inteligentną Specjalizację.

Dofinansowanie z działania 1.1.1 skierowane jest do przedsiębiorstw mających siedzibę na terenie Polski i zakwalifikowanych jako MŚP.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60