You are here

Dofinansowanie z gminy Kraków na piec gazowy

Posiadasz w swoim domu piec węglowy? Codziennie musisz chodzić i dokładać do pieca, nosząc ciężki węgiel? Nie chcesz już tego robić? Nie chcesz zanieczyszczać środowiska i narażać wiele ludzi na niebezpieczeństwo? Jesteś na najlepszej drodze do tego, aby to zmienić. Teraz możesz zrobić to otrzymując specjalne dofinansowanie z gminy Kraków na piec gazowy. Pokrywa ono w niektórych przypadkach nawet 100% kosztów, które przeznaczyliśmy na tą inwestycję.
W roku 2014 gmina Kraków przygotowała specjalny projekt Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa. Dzięki niemu wiele osób ma możliwość wymiany swojego starego pieca węglowego, na nowy - gazowy. Dzięki niemu, nie będziesz już musiał się martwić o to, że w twoim domu może dojść do pożaru. Możesz skorzystać z dotacji, niezależnie od tego czy chcesz ją wykorzystać na zakup pieca do własnego domu, do wspólnoty mieszkaniowej, czy przedsiębiorstwa. W każdym z tych przypadków chronisz środowisko i sprawiasz, że nasza atmosfera jest coraz bardziej czysta.
Dofinansowanie z gminy Kraków na piec gazowy, można otrzymać tylko wtedy, kiedy napiszemy wniosek i złożymy go w odpowiednim miejscu. Nie jest to jednak takie łatwe. Wniosek taki napisać to nie proste zadanie. Wymaga bowiem wypełnienia wielu rubryk z niełatwymi danymi. Nie należy jednak z tego powodu z walki o dotację zrezygnować. Posiadamy wielu zdolnych ludzi, którzy znają się na tego typu wnioskach i oferują szeroki zakres usług w tym zakresie. Nasza wykwalifikowana kadra pomaga w szybkim, sprawnym i dokładnym napisaniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Wystarczy jedynie zadzwonić lub skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej.
Dofinansowanie z gminy Kraków na piec gazowy jest bardzo korzystne dla wszystkich, szczególnie dla mieszkańców Krakowa i dla jego środowiska. Warto z niego skorzystać. Nie czekaj, dzwoń.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60