You are here

Dofinansowanie z gminy na wymianę pieca węglowego

Gmina Kraków w roku 2014 przygotowała dofinansowania na piece. Zrobiła to z powodu problemów z nadmierną emisją zanieczyszczeń, pyłów i gazów z pieców węglowych. Kraków jest miastem bardzo zanieczyszczonym, dlatego należy coraz bardziej się nad tym zastanawiać i robić wszystko, aby atmosfera była coraz bardziej czysta.
Dofinansowanie z gminy na wymianę pieca węglowego jest bardzo liczne i skierowane prawie do wszystkich mieszkańców miasta. Ale są to przede wszystkim osoby zamieszkujące dzielnicę II Grzegórzki, Stare Miasto, Krowodrzę oraz Dębniki. W tych miejscach dotację zdobyć będzie najprościej. Nasze piece węglowe, które posiadamy jeszcze w domach, są bardzo niebezpieczne zarówno dla środowiska jak i dla naszego zdrowia i życia. Dlatego warto je wymieniać na nowe gazowe, elektryczne czy olejowe. Można także skorzystać z odnawialnych źródeł energii czy podłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Dofinansowanie z gminy na wymianę pieca węglowego jest bardzo duże. W niektórych przypadkach mogą pokryć nawet całość zainwestowanych przez nas pieniędzy. Aby starać się o uzyskanie właśnie takiej dotacji należy wypełnić właściwy wniosek i zanieść go w wyznaczone miejsce, najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Napisanie takiego dokumentu nie należy do zadań najprostszych i na pewno szerokie grono osób, szczególnie starszych po prostu sobie z tym nie poradzi. Dlatego można skorzystać z pomocy fachowców, którzy znają się na wszystkim i bez problemu pomogą w szybkim, sprawnym i właściwym wypełnieniu wniosku. Wystarczy zadzwonić lub zadać pytanie by zrobienie tego co wydawało się tak trudne, było w rzeczywistości takie łatwe.

Dofinansowanie z gminy na wymianę pieca węglowego jest bardzo korzystne, dlatego nie zwlekaj, zadzwoń i uzyskaj pomoc.

Tags: 

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60