You are here

Dofinansowanie z programu NCBiR

Trwa nabór wniosków do konkursu ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Inteligenty Rozwój. Należy składać je do 31.12.2015 r. Konkurs kierowany jest głównie do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw stawiających przede wszystkim na innowacyjność oraz prace związane z rozwojem własnego przedsiębiorstwa.

Dofinansowanie pochodzące z działania 1.1.1 umożliwia wsparcie jednego projektu kwotą wynoszącą nawet 20 mln euro. W celu jego otrzymania należy złożyć wniosek. Jest to możliwe za pomocą informatycznego systemu dostępnego na stronie NCBiR. Trzeba także wpisać projekt w Krajową Inteligentną Specjalizację (na stronie Ministerstwa Gospodarki).

Dofinansowanie z programu NCBiR przeznaczone jest dla przedsiębiorców, którzy posiadają siedzibę firmy na terenie Polski oraz zakwalifikowane są jako MŚP. Zdecydowałeś się wziąć udział w konkursie? Nie czekaj i złóż wniosek już dziś, bo naprawdę warto dać szansę rozwoju własnej firmie. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60