You are here

Dotacja dla firm

Wystartowały dotację 2014-2020! Z pewnością słyszałeś już o pojęciu „dotacja dla firm” , która daje możliwość pozyskania dofinansowania dla działalności. Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły liczyć na wsparcie ze środków unijnych. Wykorzystanie środków ma przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności firm na rynku oraz zapewnienia im wsparcia w przyszłości.

Dotacja dla firm będzie pochodziła z takich programów jak POIR, PO Polska Wschodnia oraz programów regionalnych. Duży nacisk zostanie położony na współpracę przedsiębiorców i naukowców, gdyż to właśnie ona pozwoli na większą konkurencyjność polskiej gospodarki.

Każdy kto chce skorzystać z dofinansowania dla swojej działalności musi pamiętać o tym, że planowane inwestycje muszą być przemyślane i przyszłościowe. Chcąc sięgnąć po wsparcie dla swojej firmy jakim są dotacje trzeba pamiętać, że nie będzie to takie łatwe. Dlaczego? Istnieje kilka warunków, które muszą zostać spełnione, aby zacząć ubiegać o dotacje. Dotacje przeznaczone są dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą, ale także dla przedsiębiorców stawiających na rozwój swojej firmy. Należy do jednej z tych grup? Zacznij starać się o dotacje dla firm!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60