You are here

Dotacja dla przedsiębiorców

Na lata 2014 – 2020 Unia Europejska przygotowała liczne dotacje dla przedsiębiorców. Każda ambitna, przedsiębiorcza osoba, która się postara może otrzymać dofinansowanie na założenie, albo rozwój swojej firmy. Pieniądze z wielu projektów przeznaczone są głównie na otwarcie firmy, jej modernizację i zwiększenie poziomu zatrudnienia.

Dotacje bardzo pomagają wielu przedsiębiorcom. Dzięki pieniądzom z Unii mogą oni założyć własną firmę i zatrudniać w niej pracowników. Jeśli już firmę posiadają, dzięki pomocy unijnej ich przedsiębiorstwa mogą poprawić swoją działalność, znacznie się rozwinąć i wprowadzić liczne zmiany. Dzięki temu firmy zaczną lepiej działać, zwiększy się ich konkurencyjność na rynku, a co za tym idzie zaczną coraz więcej zarabiać.

Dotacje dla przedsiębiorców można czerpać, m.in. z:

  • Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój
  • Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
  • Programu Operacyjnego Rozwój Obszarów Wiejskich

Dzięki tym programom, wielu przedsiębiorców może poprawić jakość działania swojej firmy. Na początku należy jednak wybrać jeden z tych projektów. Trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw, zapoznać się z celami programów i zastanowić się, który z nich będzie dla nas najlepszy.

W wyborze mogą ci pomóc nasi specjaliści, którzy każdy z programów znają bardzo dobrze. Pomogą ci oni w podjęciu właściwej decyzji, napisaniu wniosku i biznesplanu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a zwiększysz swoje szanse na otrzymanie dotacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60