You are here

Dotacja Inteligentny Rozwój

Rośnie zainteresowanie Programem Operacyjnym Inteligentny Rozwój. Coraz większa liczba przedsiębiorców składa wnioski o przyznanie im dodatkowych funduszy. Dla wielu przedsiębiorców dotacja inteligentny rozwój to cel, który za wszelką cenę chcą osiągnąć. Niestety środki jakie Unia Europejska może przeznaczyć na ten program w naszym kraju są ograniczone, dlatego muszą się oni wykazać.

W dobie kryzysu gospodarczego, właściciele własnych firm nieustannie borykają się z problemami finansowymi. Coraz trudniej jest założyć własną działalność, która będzie dobrze prosperować i utrzymywać się na rynku. Zaistnienie na rynku europejskim czy światowym, dla większości jest praktycznie nieosiągalne. Wielu rezygnuje już po pierwszym roku, ponieważ nie posiada wystarczającego kapitału na rozwój swojej firmy i ogłasza upadłość. Dla niektórych z nich, szansą na poprawienie kondycji swojej firmy jest dotacja inteligentny rozwój. Dodatkowe fundusze są dla tych, którzy udowodnią, że naprawdę ich potrzebują i mają plan na zrealizowanie dobrego projektu zwiększającego innowacje w Polsce. POIR skupia się głównie na rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, ale wspiera również przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Na dodatkowe środki mogą liczyć ci, którzy posiadają odważne pomysły, świeże spojrzenie na gospodarkę oraz determinację.

Dla wielu prowadzących swój biznes dotacja inteligentny rozwój stanowi nie tylko ucieczkę przed kryzysem, ale również szansę na poszerzenie swojej działalności. POIR daje możliwość wprowadzania nowoczesnych rozwiązań, które zwiększą konkurencyjność polskich przedsiębiorstw w stosunku do europejskich. Popularność Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wynika z mnogości perspektyw jakie ten program daje.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60