You are here

Dotacja na EKO piec

W 2014 roku Gmina Miejska Kraków przygotowała Program Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa. Jest to program mający na celu poprawę jakości krakowskiego powietrza, w którym stężenie szkodliwych pyłów i gazów jest ostatnio bardzo wysokie.

W ramach tego projektu zostały przygotowana dotacja na EKO piec. Miasto Kraków proponuje wymianę starego pieca węglowego na nowy, bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu do powietrza nie dostanie się tyle szkodliwych substancji, które czasami zagrażają nawet naszemu życiu. Innym powodem dla którego powinniśmy zakupić piece elektryczne, gazowe czy olejowe jest fakt iż są one o wiele bardziej bezpieczne niż te węglowe, które mogą wywołać pożar.

Dotacja na EKO piec przygotowana została dla bardzo szerokiego grona beneficjentów. A są nimi osoby fizyczne i prawne, przedsiębiorstwa oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Wszystkie te osoby mogą się o takie dofinansowanie starać. Należy tylko wypełnić odpowiedni wniosek i złożyć go w wyznaczonym miejscu. Ale nie jest to takie łatwe. Pisanie takich wniosków wielu osobom może sprawić dużo kłopotu. Nie warto jednak z tego powodu z dotacji rezygnować. Są bowiem ludzie specjalnie przygotowani właśnie do tego zadania. Nasza wykwalifikowana kadra zna się na tym jak nikt inny.

Z chęcią pomoże ci we właściwym wypełnieniu wszystkiego co wymagane. Nie będziesz musiał o nic się martwić. Wystarczy tylko zadzwonić lub zadać pytanie, a nasi fachowcy już się wszystkim zajmą. Dotacja na EKO piec może być twoja, nie czekaj, zadzwoń.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60