You are here

Dotacja na ogrzewanie ekologiczne

Ogrzewanie budynków za pomocą pieca węglowego jest bardzo niebezpieczne dla środowiska naturalnego. Sprawia, że nasze powietrze jest bardziej zanieczyszczone, przez co coraz więcej ludzi choruje. Szczególnie zagrożone jest miasto Kraków. Przeprowadzone tam badania wykazały bardzo niepokojące wyniki, dlatego też władze miasta postanowiły temu zapobiec i zleciły obowiązek modernizacji ogrzewania. Już od 2018 roku wejdzie całkowity zakaz korzystania z pieców węglowych.

Wiadomą rzeczą jest, że nie każdego stać na zmianę pieca. Jest to przecież droga inwestycja. Dlatego też polecane jest wybranie opcji dotacja na ogrzewanie ekologiczne, która umożliwia nawet całkowite pokrycie kosztów. Dzięki temu możesz zadbać o środowisko i stosować nowe metody grzewcze, które z pewnością są bardziej wydajne i wygodne.

Jeśli myślisz o rozwiązaniu dotacja na ogrzewanie ekologiczne, musisz wypełnić wniosek, który może sprawić Ci problemy. Dlatego nasza firma oferuje Ci pomoc w załatwieniu tej formalności. Poprzez to zwiększysz swoje szanse na otrzymanie wsparcia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60