You are here

Dotacja na piec

Dotacja na piec to świetna okazja. Dzięki niej możesz zmienić piec z węglowego na gazowy czy elektryczny i otrzymać zwrot wszystkich lub części kosztów. Nasze środowisko naturalne jest zanieczyszczone, jakość powietrza jest zła, a co za tym idzie ludzie częściej chorują, a przez efekt cieplarniany zmienia się klimat na Ziemi. Potrzebna jest pomoc dla środowiska, którą może być zmiana pieca węglowego.
Zmiana węglowej formy ogrzewania to bardzo wiele plusów. Między innymi dzięki niej możemy ulżyć środowisku naturalnemu. Jeśli weźmiemy pod uwagę zmianę pieca na gazowy, to możemy liczyć na szybkie przyłączenie do sieci gazowej, niski koszt budowy kotłowni, ciepło dostępne przez cały rok. Natomiast ogrzewanie elektryczne posiada takie zalety jak duży udział źródeł odnawialnych w produkcji, brak spalin w miejscu użytkowania, brak potrzeby budowania kotłowni i kominów, automatyczne sterowanie pracą przez systemy grzewcze.
Jak widać zmiana pieca okazuje się bardzo atrakcyjną ofertą, jeśli zwrócimy uwagę na korzyści z niej płynące. Jednak to nie tylko wymienione wyżej korzyści przyciągają naszą uwagę. Bardzo zachęcającym faktem są dotacje na piec. Dzięki ich istnieniu nie musimy obawiać się o wysokie koszty instalacji, gdyż mogą one zostać zwrócone, gdy przyznane zostanie dofinansowanie. To bardzo kusząca oferta- możemy przeprowadzić instalację ogrzewania ze środków publicznych. Korzystajmy więc póki czas, bo nic nie trwa wiecznie. Może niektórych przeraża to, że aby dotacja została przyznana, najpierw potrzebne jest napisanie wniosku. Jednak to nic strasznego.

Jeśli sam nie potrafisz go napisać, nie martw się, pomożemy. To bardzo wygodne rozwiązanie pomagające zaoszczędzić czas.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60