You are here

Dotacja na zmianę źródła ciepła

Od dawna palisz w piecu węglem? Wiesz ile zanieczyszczeń dostaje się z tego powodu do atmosfery? Chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak to zrobić? Teraz jest na to rozwiązanie - dotacja na zmianę źródła ciepła.
Gmina Kraków na rok 2014 przygotowała liczne dofinansowania przeznaczone na zadania związane z ochroną środowiska. Należą do nich m.in. wymiana pieców węglowych, na piece ekologiczne tzn. gazowe, olejowe czy też elektryczne. Możliwe jest też uzyskanie dotacji na odnawialne źródła energii. Można zamontować w swoim domu kolektory słoneczne lub pompy ciepła. Ważne jest to, że chcemy zmienić swoje dotychczasowe źródło ciepła w domu na nowe, chroniąc przy tym środowisko.
Dotacja na zmianę źródła ciepła jest bardzo wysoka i przeznaczona dla wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta jakim jest Kraków. Beneficjentami mogą być zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa i wspólnoty mieszkaniowe. Ważne jest aby szerokie grono osób zaangażowało się w ten projekt. W Krakowie odnotowuje się każdego dnia zbyt duże stężenie szkodliwych substancji w atmosferze, a to zagraża naszemu zdrowiu i życiu.
Zainstalowanie pieca gazowego czy elektrycznego w naszym domu jest korzystne dla wielu osób. Przede wszystkim jednak dla nas, domowników. Nie będziemy musieli codziennie, po kilka razy dokładać do pieca i nosić ciężkiego węgla, a w naszym domu zmniejszy się ryzyko pożaru, który piece węglowe bardzo często wywołują. I my na tym skorzystamy i środowisko.

Dotacja na zmianę źródła ciepła jest dla nas wielką szansą. By takie dofinansowanie otrzymać, należy jednak spełnić kilka ważnych warunków. Najważniejszym spośród nich jest wniosek. Trzeba go wypełnić, podając równe wielkości, kwoty i liczby. Nie jest to takie proste, dlatego w tym pomagamy. Wiemy bowiem, że wiele osób, szczególnie starszych ma z tym ogromny problem. Nasi fachowcy znają się na wszystkim, co jest potrzebne do wypełnienia takiego wniosku. Mogą pomóc ci w tym nie łatwym zadaniu. Wystarczy jedynie zadzwonić, a nasza wykwalifikowana kadra zrobi wszystko, aby twój wniosek został napisany tak jak trzeba i abyś taką dotację otrzymał. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60