You are here

Dotacja Unijna 2014

Założenie firmy wiąże się z dużymi wydatkami. Często zdarza się, że jest pomysł i chęci, ale brak środków finansowych. Co w takiej sytuacji? Nie wolno się poddawać! Najważniejsze to sprawdzić wszystkie możliwe źródła przychodu. Jeśli jednak „załatwienie” pieniędzy nie będzie możliwe, to musisz wiedzieć, że istnieje coś takiego, jak dotacja unijna 2014.

Fakt. W ostatnim czasie można wiele w tym temacie usłyszeć lub przeczytać. Pieniądze są pewne, ponieważ pochodzą z Unii Europejskiej. Warunkiem jednak jest porządny pomysł i biznesplan. Na pewno przydadzą się również cierpliwości. Jest to proces czasochłonny i wymaga przebrnięcia przez wiele procedur.

Celem środków pieniężnych z UE jest pomoc państwom, które nie potrafią wybić się z „przepaści” gospodarczej. Nowo powstałe firmy to wielka szansa dla kraju. W Polsce w ostatnim czasie sytuacja ta bardzo się poprawiła. W porównaniu do lat poprzednich, liczba zakładanych przedsiębiorstw znacznie wzrosła.

Otrzymanie pieniędzy, jakie udostępnia dotacja unijna 2014, to wielka szansa dla kogoś, kto chce realizować swoje pasje i ambicje. Warunkiem wzięcia udziału w staraniach o dotację jest sporządzenie dokładnego biznesplanu, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Warunkiem, jaki trzeba spełnić po otrzymaniu dotacji jest robienie sprawozdań z zrealizowanych zadań. Nie czekaj aż Cię ktoś ubiegnie. W biznesie czas to pieniądz, liczy się każda sekunda! Trzymam kciuki.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60