You are here

Dotacja z gminy Kraków na zmianę ogrzewania

W 2014 roku pojawiła się dotacja z gminy Kraków na zmianę ogrzewania. Dofinansowanie to przeznaczone jest prawie dla wszystkich mieszkańców Krakowa, którzy mają w swoich domach piec węglowy i chcą go zmienić na inny, przyjazny dla środowiska sposób ogrzewania.

Aby włączyć się w akcję ochrony środowiska, należy wymienić swój stary piec na piec gazowy, elektryczny, olejowy, podłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej lub skorzystać z odnawialnych źródeł energii montując np.: kolektory słoneczne. Może zrobić to każdy, kto chce. Może być to osoba fizyczna, prawna, przedsiębiorstwo czy wspólnota mieszkaniowa.

Dotacja z gminy Kraków na zmianę ogrzewania może pokryć nawet 100% wartości inwestycji. Nie trzeba długo czekać. Już dziś można złożyć wniosek w wyznaczone miejsce i uzyskać dofinansowanie, nabór już się rozpoczął. Nie jest to jednak zadanie proste. Wypełnienie wniosku to ciężka praca. Należy w nim podać różne wartości i liczby, o których nie mamy pojęcia. Dlatego też nasi specjalnie przygotowani do tego ludzie, mogą pomóc każdemu, kto takiej pomocy będzie potrzebował. Nasza kadra na wszystkim zna się bardzo dobrze, a wnioski wypełnia szybko i efektywnie. Dotacja z gminy Kraków na zmianę ogrzewania jest duża i wszystkich zachęcamy do skorzystania z niej. My w tym pomożemy. Wystarczy zadzwonić lub zadać pytanie. Nie zwlekaj, środki finansowe przeznaczone na ten cel są ograniczone. Dzwoń i nie pozwól, by taka okazja się zmarnowała.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60