You are here

Dotacje dla województwa mazowieckiego

Mieszkańcy Mazowsza mają wielkie szczęście, gdyż startuje nabór na dotacje dla województwa mazowieckiego. Każdy ma możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy na rozwój lub otworzenie własnej działalności gospodarczej. Jest to ogromna szansa dla tych, którym brakuje pieniędzy, ale chcieli by coś zmienić w swoim życiu.

Jeżeli zainteresowały Cię dotacje dla województwa mazowieckiego to z pewnością chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkursu RPOWM/1.5/1/2014. Jakie projekty mają szansę na wygraną? Z pewnością inwestycyjne, których celem jest zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych na terenie tego województwa. Zwiększone szanse na sukces mają także projekty, które stosować będą rozwiązania technologiczne, produktowe, usługowe lub organizacyjne. Teraz z pewnością odpowiem na pytanie, które na pewno Cię interesuje najbardziej. Jak kształtuje się wysokość środków, które można otrzymać? Największa wartość środków, którą otrzymają zwycięzcy to 50% kosztów kwalifikowanych. Maksymalna pula wynosi 800 000 PLN, a minimalna 300 000 PLN. Jak widzisz zatem jest się o co postarać. Te pieniądze mogą znacznie polepszyć funkcjonowanie Twojej firmy. Wysil się i złóż odpowiedni wniosek!

Chciałbyś złożyć wniosek, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zgłoś się do nas! Nasz zespół pomoże Ci pozyskać te pieniądze. Zapraszam do kontaktu z naszymi ekspertami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60