You are here

Dotacje inwestycyjne wspierające innowacyjność produktową i procesową

Przedsiębiorstwa działające na terenie województwa dolnośląskiego, które chcą realizować inwestycje w ruchome środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne mają możliwość ubieganie się o dotacje inwestycyjne wspierające innowacyjność produktową i procesową.

Warunkiem pozyskania dofinansowanie jest działanie w sektorze mikro, małych, średnich przedsiębiorców i prowadzenie działalności gospodarczej przez okres dłuższy niż 2 lata. Ważną kwestią jest również lokalizacja przedsiębiorstwa a także obszar, na którym będzie realizowany projekt, w obu przypadkach musi być to województwo dolnośląskie. Dotacje inwestycyjne wspierające innowacyjność produktową i procesową otrzymają projekty, które charakteryzować się będą największym poziomem innowacyjności.

Otrzymanie dotacji umożliwi pokrycie kosztów kwalifikowanych w wysokości od 100 000 zł do 1 600 000 zł. Termin składania wniosków mija 16 września 2014 roku. Do pozyskania dotacji konieczne będzie wypełnienie wniosku, jeśli czynność ta będzie Państwu sprawiać trudności zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w spełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Tags: 

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60