You are here

Dotacje Kraków

Mieszkasz w Krakowie? Chcesz zmienić swoje życie i życie innych mieszkańców miasta? Chciałbyś pewnie wiedzieć jakie są dotacje Kraków. Sprawdź to.
W Krakowie można korzystać z dofinansowań w ramach każdego z programów operacyjnych, jakie Unia Europejska przygotowała na lata 2014 – 2020. Także dla małopolski opracowano specjalny Program Operacyjny, dzięki któremu ten obszar może się znacznie rozwinąć.

Ale dla Krakowa przygotowano także inny projekt. Dzięki niemu ma zmniejszyć się zanieczyszczenie powietrza. Kraków jest jednym z miast na świecie, w którym jest najwięcej smogu. Władze postanowiły to zmienić i opracowały Program Ograniczania Niskiej Emisji. W ramach tego programu można otrzymać naprawdę duże dofinansowanie na wymianę pieca węglowego na inne źródło ciepła. Wnioski o przyznanie dotacji może złożyć każda osoba, która posiada jeszcze w swoim domu piec węglowy i dzięki niemu otrzymuje ciepło. Bardzo często jest tak, że spółdzielnie mieszkaniowe i przedsiębiorstwa używają pieców, które zanieczyszczają środowisko. Te podmioty także mogą starać się o dotację.

Jeśli interesuje cię ochrona środowiska chcesz wymienić swój piec na inny lub pragniesz skorzystać z jakiegokolwiek innego programu operacyjnego, do skontaktuj się z nami. Udzielamy wielu cennych porad związanych ze środkami unijnymi i pomagamy w pisaniu wniosków o dotacje Kraków. Przyjmujemy zgłoszenia z całej polski. Zadzwoń!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60