You are here

Dotacje na e-biznes

Internet jest obecnie najpopularniejszym środkiem przekazu. Także biznes rezygnuje obecnie coraz częściej z klasycznych rynków na rzecz Internetu. Analitycy od wielu lat wskazują na konieczność przenoszenia usług do sieci. Również konkurencja bardzo często ,,wymusza” wejście na e-rynek. Ta ostatnia opcja jest obecnie najpopularniejsza, jednak bardzo niekorzystna – nieprzemyślany start w e-biznesie, często powiązany z chaotycznym przesuwaniem funduszy na ten cel z innych źródeł, niezwykle często skutkuje wykonaniem strony internetowej nie tylko niezachęcającej, ale i często odstraszającej potencjalnych klientów od firmy. Nie ma nic gorszego niż zaproponowanie internautom usług, z których nie mogą korzystać w prosty i wygodny sposób. Jednak usługi profesjonalnych firm są zazwyczaj kosztowne. Jak sobie z tym poradzić? Rozwiązanie jest proste – wystarczy skorzystać z dotacji na e-biznes.
 
Wbrew powszechnie panującej opinii prawie każde przedsiębiorstwo może skorzystać z dofinansowań oferowanych przez Unię Europejską. Istnieje bardzo wiele programów operacyjnych, w ramach których oferowana jest pomoc. Kryteria, które musi spełnić potencjalny Beneficjent, różnią się w zależności od wybranego rodzaju dotacji na e-biznes. Jest jednak jedna stała – podstawą pozyskania dotacji jest odpowiednio napisany wniosek. Nie jest to zadanie proste – Unia często wymaga od Wnioskodawcy bardzo szczegółowych informacji i wyliczeń zapisanych w określonym standardzie, a także zgodnie z formalnymi wymaganiami, które niekoniecznie są łatwe do przebrnięcia dla osoby nie zajmującej się tym tematem. Najwygodniej zadanie polecić to profesjonalistom.
 
Jeżeli chcesz więc zapewnić właściwy rozwój swojej firmy na rynku internetowym, skontaktuj się z nami. Nasza firma ma już na swoim koncie wiele pozyskanych dotacji i zadowolonych klientów.
 

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60