You are here

Dotacje na środki trwałe i wartości niematerialne i prawne w woj. mazowieckim

Przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego mają się z czego cieszyć. Ruszył bowiem nabór wniosków w ramach konkursu RPO WM 2014, który może w znaczny sposób polepszyć funkcjonowanie firm na terenie Mazowsza. Może, ale nie musi. Wystarczy tylko chcieć i włożyć w to odrobinę zaangażowania. Nie wszyscy przedsiębiorcy otrzymają pieniądze. Szansę na otrzymanie dotacji mają Ci, którzy złożą wniosek w odpowiednim czasie. Zainteresowany? Dowiedz się więcej.

Jedną z możliwości na dodatkowe środki są dotacje na środki trwałe i wartości niematerialne i prawne w woj. mazowieckim. Zacznijmy od początku. Zakup środków trwałych, czyli między innymi maszyny, urządzenia oraz środki transportu. Dzięki nowym sprzętom udoskonalisz działanie Twojej firmy, która stanie się bardziej nowoczesna, wydajna i efektywna. Przejdźmy do drugiej kwestii jaką są wartości niematerialne i prawne. Chodzi tutaj o nabycie przez jednostkę praw majątkowych zaliczanych do aktywów trwałych nadających się do gospodarczego wykorzystania. Z doświadczenia powiem, że warto starać się o dotacje na środki trwałe i wartości niematerialne i prawne w woj. mazowieckim, gdyż są to drzwi do lepszej przyszłości Twojego przedsiębiorstwa.

Pamiętaj, że nie musisz być w tym sam! My wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Od Ciebie zależy czy chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów naszej firmy. Skorzystaj z naszej pomocy! Zapraszam do kontaktu.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60