You are here

Dotacje unijne na ebiznes

W obecnych czasach wiele spraw prowadzi się przez internet. Jedną z takich jest biznes elektroniczny. Warto wziąć się za takie przedsięwzięcie, ponieważ jest ono coraz popularniejsze, ale także możemy otrzymać dotacje unijne na ebiznes. Warto więc zainteresować się prowadzeniem biznesu przez internet.

W latach 2007-2013 można było otrzymać dofinansowanie na ebiznes z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w ramach działań 8.1 i 8.2. Od 2014 roku działania PO IG zastąpił Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (PO IG) oraz Regionalne Programy Operacyjne (RPO). Do zadań PO IR będzie należeć dofinansowywanie działań badawczo-rozwojowych. RPO zajmie się prowadzeniem odpowiedników dotychczasowo realizowanych projektów z PO IG. Będą one prowadzić działania mające na celu rozwój produktów i usług oferowanych za pomocą technologii informatyczno-telekomunikacyjnej, elektronicznej sprzedaży oraz wzrost zapotrzebowania na technologie informatyczne i komunikacyjne.

Dotacje otrzymać będzie można m.in na zakup sprzętu umożliwiającego prowadzenie działalności elektronicznej, szkolenia w zakresie prowadzenia sprzedaży przez internet, wprowadzenie nowych rozwiązań informatycznych w celu lepszego zarządzania i organizacji przedsiębiorstw.

Programy te oferują przydatne dotacje unijne na ebiznes. Zachęcamy do korzystania z nich. Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem takich funduszy. Jeżeli chcesz skorzystać, a warto, możesz skonsultować się z nami. Znajdziemy odpowiedni dla ciebie program, który pomoże ci w zdobyciu dofinansowań. Możesz od nas również otrzymać pomoc, przy wypełnianiu wymaganych wniosków.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60