You are here

Dotacje unijne z poddziałania 1.1.1

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą zdaje sobie sprawę z tego jak ciężkie jest to zadanie. Doskonale wie, że własna firma to nie tylko zysk, przychód i powiększanie majątku ale także wiele wydatków, wysokie koszty prowadzenia i konieczność dokonywania, nie zawsze w rezultacie opłacalnych inwestycji. Jak poradzić sobie z opłatami i zobowiązaniami finansowymi? Skąd jednak wziąć fundusze?

Jednym ze sposobów radzenia sobie z kłopotami finansowymi w firmie jest pozyskiwanie dotacji. Jest to opcja pozwalająca zdobyć środki na realizację zamierzeń, projektów i przedsięwzięć. Warto więc śledzić wszelkie nowości w dotacjach i pozyskiwać informacje na temat tego w jaki sposób i przede wszystkim z jakich programów można je otrzymać.

Jesteś zainteresowany? Już niebawem ruszy nabór wniosków na dotacje unijne z poddziałania 1.1.1? Być może jest to jedyna i niepowtarzalna okazja do tego abyś wzmocnił swój budżet i mógł realizować projekt, który wymaga od Ciebie posiadania dodatkowych nakładów pieniężnych.

Dotacje unijne z poddziałania 1.1.1 mogą pozyskać przedsiębiorcy prowadzący mikro, małą bądź średnią działalność gospodarczą, złożą w odpowiednim terminie wniosek i opracują projekt, który uwzględniał będzie założenia i cele programu:
- wprowadzenie na rynek wysokiej jakości produktów,
- podniesienie polskich standardów i norm jakościowych,
- modernizację procesów produkcyjnych,
- wdrażanie na rynki zagraniczne naszych towarów,
- zwiększenie poziomu eksportu,
- tworzenie nowych miejsc pracy,
- ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska,
- oszczędność surowców i energii itd.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60