You are here

Dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego

Po raz kolejny można otrzymać liczne dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego. Pojawiły się dotacje dla MŚP wspierające innowacyjność na poziomie przedsiębiorstwa z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki w ramach schematu 1.1 A2 RPO.

Z tego projektu mogą korzystać wszystkie osoby, które prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mikroprzedsiębiorstwa, powyżej 2 lat na terenie województwa dolnośląskiego. Dofinansowanie, które otrzymają mogą przeznaczyć na zakup ruchomych środków trwałych oraz wartości materialnych i prawnych. Dotacja może być także spożytkowana w innym celu, np. na szkolenia specjalistyczne związane z projektem.

Budżet tego projektu to aż 7 mln euro, a każdy przedsiębiorca będzie mógł otrzymać znaczną kwotę pieniężną (w zależności od kwoty projektu). Z tego względu warto brać udział w tym projekcie. Dzięki niemu wiele przedsiębiorców otrzyma potrzebną pomoc i wsparcie. Będą mogli zakupić potrzebny sprzęt, który z całą pewnością usprawni działanie firmy. Przedsiębiorstwa staną się bardziej konkurencyjne, dzięki czemu będą mieć coraz więcej klientów.

O dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego można się starać od 20 lipca do 16 września. W tym terminie trwa nabór wniosków. Czasu nie jest więc tak wiele. Warto więc od razu zdecydować się na udział w projekcie. Nie warto zwlekać. Trzeba napisać wniosek i złożyć inne wymagane dokumenty. Nie jest to takie proste, dlatego my w tym pomagamy. Sporządzamy wnioski o dotację i składamy całą potrzebną dokumentację. Dodatkowo nasi specjaliści udzielają fachowych porad.
Skontaktuj się z nami, a uzyskasz potrzebne informacje i wskazówki, otrzymasz pomoc w pisaniu wniosku i dzięki temu zwiększysz swoje szanse na dotację.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60