You are here

Dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. mazowieckiego

Przedsiębiorco! Czas zacząć działać! Skieruj swoje myśli na dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. mazowieckiego! Dlaczego? To możliwość na pozyskanie dodatkowych środków na rozwój działalności. Celem każdego przedsiębiorcy jest osiągnięcie sukcesu firmy, a to możliwe jest wyłącznie poprzez jej nieustanny rozwój. Jeżeli więc masz możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy, które pomogą Ci zrealizować ten cel, to dlaczego z tego nie skorzystać?

Dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. mazowieckiego to idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy chcą udoskonalić swoją działalność. Nie warto tracić czasu na branie kredytów, które później trzeba spłacać przez lata wraz z narastającymi odsetkami. Nie warto pakować się w takie rozwiązania, skoro są lepsze takie jak dotacje z UE dla przedsiębiorców z woj. mazowieckiego. Wnioski przyjmowane są od 30 lipca b.r. przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na czwarty kwartał 2014 roku. Największa wartość dofinansowania wynosi 800 000 PLN, a najmniejsza 300 000 PLN. Sam widzisz, że warto poświęcić chwilę i złożyć wniosek. To najlepsza droga do lepszej przyszłości.

Szukasz pomocy? Chcesz złożyć wniosek, ale nie wiesz jak? My chętnie Ci pomożemy! Z doświadczenia wiemy, jakie projekty mają szansę na sukces! Skontaktuj się z nami i pozyskaj wymarzone środki! Zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60