You are here

Dotacje z unii

Dotacje z Unii Europejskiej to ogromna szansa dla potencjalnych przedsiębiorców. Jeżeli zatem posiadają Państwo doskonały pomysł na biznes, jednak brak środków finansowych blokuje Was w jego realizacji to pomoc unijna może być dla Was idealnym rozwiązaniem. Co ważne, środki pochodzące z funduszy unijnych mają charakter zwrotny dlatego też konieczne jest dokładne przeanalizowanie powstałego ryzyka.

Otrzymanie dotacji unijnej w 2018 roku będzie bardzo trudne. Jeżeli zatem znajdą Państwo odpowiedni program, wówczas napisanie wniosku warto powierzyć specjalistom. Przede wszystkim posiadają oni ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. W związku z tym znają klucz jakim posługuje się komisja unijna przyznając dotacje. Tym samym konstruują dokumentację w sposób, który będzie do niego odpowiedni. Starając się o dotację muszą być Państwo cierpliwi. Sam konkurs trwać może kilka miesięcy. Kolejnych kilka miesięcy może minąć natomiast nim komisja ogłosi zwycięzców.

Jeżeli szukają Państwo pomocy w doborze odpowiedniego projektu oraz sporządzeniu należytych dokumentów i wniosków, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60