You are here

Działanie 1.4.3

Działanie 1.4.3 RPO to kolejna możliwość dla przedsiębiorców, którzy chcą wdrożyć swoje produkty i usługi na zagraniczne rynki. Podobnie jak całe działanie 1.4, celem tego poddziałania jest wsparcie internacjonalizacji przedsiębiorstw i eksportu.

Działanie 1.4.3 " Technologie informatyczno-komunikacyjne w działalności MŚP" ma za zadanie wsparcie mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw w zakresie wykorzystania technologii informatyczno-komunikacyjnych w celu: wejścia na nowe rynki, rozszerzenia działalności oraz usprawnienia procesów zarządczych.

Wsparcie z zakresu działania 1.4.3 RPO ma bardzo duże znaczenie. Nowoczesne technologie bardzo pomagają przedsiębiorcom we wdrażaniu ich produktów czy usług na zagranicznych rynkach. Stają się one dzięki temu bardziej konkurencyjne i mają większe szanse na osiągnięcie sukcesu. Warto więc zastanowić się nad tym projektem.

Zainteresowanych działaniem 1.4.3 zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy w uzyskaniu dotacji oraz przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60