You are here

Działanie 1.1

Już niebawem ruszą nabory wniosków w ramach programów unijnych w nowej perspektywie finansowej opracowanej przez Komisję Europejską na lata 2014-2020. Jednym z nich jest działanie 1.1.

Prace nad projektami, które wezmą udział w konkursach i starać będą się o przyznanie dodatkowych środków na ich realizację już trwają. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę jak ogromną szansą dla nich są dotacje. Stanowią one często jedyną szansę na rozwój firmy, zwiększenie zakresu jej działań czy tez realizację projektów i planowanych przedsięwzięć. Wszyscy Ci, dla których program operacyjny Innowacyjna gospodarka 1.1.1 czyli działanie 1.1 a raczej pozyskanie dzięki niemu dodatkowych środków, stało się celem na najbliższe miesiące, doskonale zdają sobie sprawę z czym on się wiąże i jakie warunki należy spełnić aby pozyskać dotacje.

Finansowe wsparcie mogą oni otrzymać na realizację przedsięwzięć, które przyczynią się do podniesienia zdolności inwestycyjnych mikroprzedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w naszym kraju. Wspierane będą także te projekty, które zapewnią zwiększenie poziomu konkurencyjności polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych oraz większa poziom eksportu naszych krajowych towarów i usług. Pomoc udzielona zostanie tym, którzy chcą przyczynić się do dostosowania naszych norm i standardów krajowych do tych europejskich.

Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy do kontaktowania się z nami. Nasi konsultanci udzielą Państwu bardziej szczegółowych informacji dotyczących programu oraz przedstawią naszą ofertę związaną z tworzeniem wniosków o dotacje i pozyskiwaniem funduszy ze środków unijnych w imieniu klientów.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60